Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je výstavní hrudník! Alice Bendová se pořád má čím chlubit

Alice se má opravdu čím pochlubit.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Jestli někdo na dovolené dokonale prodal svoje přednosti, tak půjde vždy o herečku Alici Bendovou (44). Sice dávno překročila práh čtyřicítky, stárnutí na ní rozhodně není vidět. Navíc její mocný hrudník je pořád tím, co orosí pánům jejich čela. Zkrátka Alice to rozhodně umí.

Oblíbená herečka, která několikrát předvedla svá ňadra ve filmu a vždy šlo o kasovní trhák, je na dovolené s rodinou. „Jdu plavat, ať děti vidí, jak mají otužilou maminku,“ okomentovala Alice Bendová snímek z kanárského ostrova Tenerife, na němž dominuje její úsměv a hrudník.

Kráska se neřadí k těm ženám, které by nutně chtěly spoléhat pouze na přírodu. Ráda si k pěknému vzhledu pomůže nejrůznějšími zákroky. Mnohokrát se mluvilo o tom, že i její ňadra prošla vylepšením, Alice však vždy toto popírala. Ať je to, jak je to, koukat se je rozhodně na co a stydět se za svůj perfektní hrudník rozhodně nemusí. Naopak!

Související články

Další články