Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tohle je válka! Rytmus dál pálí do raněné Dary Rolins: Sakra, už se nestarej!

Rytmus nenechává na Daře nit suchou!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 87 fotografií
Rytmus (41) slovy o lásce s Jasminou Alagič (29) pořádně ublížil své bývalce Daře Rolins (45). Drsný rapper totiž v posledních dnech nečekaně zjihl a ve svých cukernatých vzkazech se nestydí přiznat, že teď prožívá to nejsilnější vzplanutí v životě. A to Daru pořádně bolí, vždyť spolu prožili dlouhých sedm let. Ale Rytmus v palbě do již otevřených ran Rolins zdaleka nekončí!

Rytmus cukruje s Jasminou Alagič a chová se tak, jako by snad sedm společných let s Darou Rolins ani nikdy neproběhlo.

„To, kdy a kde jsme se poprvé setkali a jak to mezi námi začalo, si nechám pro sebe. Bylo to ale to nejsilnější, co jsem v životě zažil,“ nechal se slyšet Rytmus.

Daru tato slova pořádně vykolejila. Sice se všeobecně tuší, že strůjcem krachu jejich dlouholetého románku byla právě slovenská zpěvačka, ale Rytmusovo chování bere jako ránu pod pás. „Mě nemrzí, že zas miluje. Mrzí mě jen to, když svůj nový vztah prezentuje tak, jako kdyby všechny ty pravé emoce prožíval poprvé právě teď,“ svěřila slovenskému listu Nový Čas.

Rytmus nenechal její povzdech dlouho bez odezvy. A zase na to šel pořádně zhurta. „V první řadě začni žít svůj život a nestarej se do cizích životů. Zameť si před vlastním prahem a neplýtvej energií na cizí lidi, je to nepodstatné,“ napsal si rapper na Instagram.

Tohle vypadá na válku se vším všudy! Aby nemusel zakročit zpěvaččin ex Matěj Homola, se kterým má dceru Lauru…

Mohlo by vás zajímat

Další články