Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tohle je válka! Modelky Andrea Verešová a Simona Krainová se do sebe ostře pouští

Zdroj: Archiv Simony Krainové a Andrey Verešové
+ Další 4 fotografie
válka
Modelky Andrea Verešová (40) a Simona Krainová (47) mezi sebou nemají přátelský vztah a tuhle skutečnost se nebojí sdílet na sociálních sítích pomocí "nenápadných" poznámek, kterými se navážejí jedna do druhé. První signál ke kočkování vyslala Simona, která si rýpla do Andrey, ta si komentáře nenechává líbit a vrací údery zpět.

Tady to vře! Úspěšné modelky a influencerky Simona Krainová (47) a Andrea Verešová (40) se nemají moc v lásce a jejich fanoušci to na sociálních sítích mohli vidět na vlastní oči. Člověk by řekl, že tyhle krásné ženy, s dokonalými těly a šťastnou rodinou nebudou mít potřebu do sebe rýt.

Opak je ale skutečností a první sociální úder vrazila Andree Simona, která se sluní v Karibiku a své fanoušky začala poslední dobou dráždit jednou provokativní fotkou za druhou, a dokonce i nahoře bez. Okamžitě vznikly spekulace, že její poprsí vypadá tak pevně, že není možné, aby neměla silikony.

Hra na kočku a myš

Simona fanouškům plastiku vyvrátila komentářem, který "nenápadně" namířil na modelku Andreu, která silikony na rozdíl od Simony má. "Až se rozhodnu si nechat upravit prsa, určitě vás o tom budu ráda informovat. Nemám zapotřebí lhát. Nikdy jsem žádné úpravy svého zevnějšku netajila a ani nemusím. Nelžu svým fanouškům jako tady zmiňovaná kolegyně."

Andrea Verešová se rozhodla úder vrátit. Pod sexy fotkou v plavkách se jí jeden fanoušek zeptal. "A co si myslíte, líbí se to Simonce K.?" a Andrea odpověděla. "Nevím, nesleduji ji. Tato žena už mě dávno nezajímá."

Není konce

Andrea se rozhodla vycestovat Dubaje, kde je počasí jako stvořené pro plavky. Není se tedy čemu divit, že své pevné tělíčko v bikinách sdílí i se svými fanoušky. Pod jedním snímkem, na kterém vyniká Andreina figura, se jeden sledující rozhodl vyjádřit svůj názor, a tím rozjel další kočkování. "Tak to Krainová má lepší figuru," napsal a Andrea se rozhodla na komentář zareagovat. "Musím se smát. Máte to od ní PR zaplacené? Jinak musíte být soudná a vědět, že jste ze sebe vytřepala úplnou hloupost," namířila na Simonu.

Zdá se, že tahle "nenápadná" hra na kočku a myš zatím nemá konce. Vztahy už tyhle modelky pravděpodobně neslepí.

Související články

Další články