Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je tvář vraha z Nice! Nebyl to muslim, ale s**čka, říkají příbuzní!

Tohle je tvář vraha, který zabil 84 lidí v Nice.
Zdroj: twitter.com
+ Dalších 14 fotografií
Po dlouhých hodinách zná veřejnost konečně tvář muže, který včera v noci chladnokrevně vjížděl do slavících lidí na promenádě v Nice. Schválně projížděl ulicemi cik cak, aby zabil co nejvíc lidí. Spekulovalo se, že za vším je opět někdo z muslimské komunity žijící ve Francii, kdo je fanatický muslim, ale rodina Mohameda Lahouaieje Bouhlela (31) vše vyvrací.

Nebyl to žádný muslim, ale s**čka, říká o řidiči drsně bratranec jeho bývalé ženy. Pil alkohol, fetoval, bil svou manželku a v mešitě ho nikdo nikdy neviděl.

S bývalou ženou se rozvedli před dvěma lety kvůli domácímu násilí. Soud mu také odebral tři děti, které spolu vychovávali, a svěřil je do péče manželce.

Kvůli přestupkům už ho místní policie znala od února, ale spíš to vypadalo, že je to takový flákač a budižkničemu. Neudržel si práci a místo toho sedával s partičkou v hospodě. „Vy o mně ještě uslyšíte,“ nechával se podle informací Daily Mailu často slyšet.

Vyhýbali se mu i vlastní sousedé, kteří potvrzují slova manželčina bratrance. „Nebyl to žádný zapálený muslim. Lítal za holkami, chodil do bordelů a opíjel se. Nebyl vůbec nábožný.“

Nedávno ho navíc vyhodili z práce kurýra kvůli tomu, že usnul za volantem. Jeho vztek vyvrcholil včera večer, kdy sedl za volat náklaďáku, policistům řekl, že rozváží zmrzlinu a zabil 84 lidí, z toho 10 dětí. Policie ho po dvou kilometrech masakru zastavila a zastřelila.

Související články

Další články