Nebyl to žádný muslim, ale s**čka, říká o řidiči drsně bratranec jeho bývalé ženy. Pil alkohol, fetoval, bil svou manželku a v mešitě ho nikdo nikdy neviděl.

S bývalou ženou se rozvedli před dvěma lety kvůli domácímu násilí. Soud mu také odebral tři děti, které spolu vychovávali, a svěřil je do péče manželce.

Kvůli přestupkům už ho místní policie znala od února, ale spíš to vypadalo, že je to takový flákač a budižkničemu. Neudržel si práci a místo toho sedával s partičkou v hospodě. „Vy o mně ještě uslyšíte,“ nechával se podle informací Daily Mailu často slyšet.

Vyhýbali se mu i vlastní sousedé, kteří potvrzují slova manželčina bratrance. „Nebyl to žádný zapálený muslim. Lítal za holkami, chodil do bordelů a opíjel se. Nebyl vůbec nábožný.“

Nedávno ho navíc vyhodili z práce kurýra kvůli tomu, že usnul za volantem. Jeho vztek vyvrcholil včera večer, kdy sedl za volat náklaďáku, policistům řekl, že rozváží zmrzlinu a zabil 84 lidí, z toho 10 dětí. Policie ho po dvou kilometrech masakru zastavila a zastřelila.