Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle je tvář nového arcipadoucha v Supermanovi Lexe Luthora. No chápete to?

Shodí kudrlinky?
Zdroj:

Jesse Eisenberg, kterého nejspíš znáte jako představitele zakladatele Facebooku Marka Zuckerberga z filmu Social Network, si zahraje v chystaném filmu Superman vs. Batman hlavního padoucha Muže z ocele – Lexe Luthora. Určitě ho znáte, takového toho extrémního boháče s holou hlavou.

Zdá se vám na tu roli trochu mladý? Jesse Eisenberg sice vypadá na 16 let, ale ve skutečnosti je mu třicet, což je stejný věk, jaký má představitel Supermana – Henry Cavill. Otázkou je, zda dokáže působit opravdu padoušsky, když vypadá jako školák ze střední.

Film režíruje Zack Snyder, který už režíroval povedeného Muže z ocele, a říká, že postavu Lexe Luthora vezme do „nových a nečekaných míst“. Dá to rozum, protože producentem je Chritopher Nolan a všichni víme, co ten dokázal udělat s klasickou postavou Jokera v jeho Batmanovi.

Zajímavou zprávou také je, že Jeremy Irons bude hrát sluhu Bruce Wayna alias Batmana, kterého v tomto novém filmu hraje Ben Affleck.

Související články

Další články