Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tohle je tvář atentátníka, který stojí za krvavým masakrem v Petrohradu!

+ Dalších 5 fotografií
Ruským městem Petrohrad otřásly dvě exploze. Podle agentury TASS došlo k výbuchu ve vagonu metra ve stanici Sennaja. Na místě je 10 mrtvých a dalších 47 lidí bylo zraněno. Protiteroristické úřady současně také potvrdily, že v metru byla nalezena a deaktivována další, nevybuchlá bomba. Momentálně nelze vyloučit, že by mezi oběťmi mohli být i Češi. Podle ruské generální prokuratury šlo o teroristický útok. Kamery zachytily muže, který má podle ruských médií útok na svědomí.

Ruským městem Petrohrad otřásly dvě exploze. Podle agentury TASS došlo k výbuchu ve vagonu metra. Teroristický útok si vyžádal 10 mrtvých a kolem padesátky zraněných. Prozatím není vyloučeno, že by se na místě mohli pohybovat Češi.

Protiteroristické úřady současně také potvrdily, že v metru byla nalezena a deaktivována další, nevybuchlá bomba. V inkriminovanou dobu byl ve městě dokonce i Vladimir Putin Podle svědků se exploze ozvala při jízdě mezi dvěma stanicemi v centru města.

V současné době je metro uzavřeno a ve městě je vyhlášen výjimečný stav. Zatím to vypadá, že bomba byla vyrobena podomácku. Kamerám se podařilo natočit muže, který má podle ruských médií útok na svědomí.

Související články

Další články