Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Tohle je to nejtlustší mimino na světě: V osmi měsících váží 17 kilo!

Zdroj: profimedia.cz
Čahat Kumar z indického Paňdžábu trpí morbidní obezitou. Narodila se s běžnou porodní váhou, ale nyní v osmi měsících váží 17,2 kilogramu, což je váha dítěte ve čtyřech letech.

Tak tenhle příběh je jen stěží uvěřitelný. Holčičce Čahat Kumar je teprve osm měsíců, ale váží neuvěřitelných 17,2 kilogramu. Tolik váží zhruba čtyřleté děti.

Rodiče jsou ze své dcery nešťastní, protože se obávají o její zdraví. Proto ji také vzali k lékařům a ti se nestačili divit. Dívenka trpí opravdu morbidní obezitou a nikdo z doktorů nemůže přijít na to, co malé Kumar je.

,,Trpí nezvladatelnou chutí k jídlu. Pořád se musí něčím ládovat, a když jí nic nedáme, nekontrolovatelně pláče. Přibírá snad každým dnem, roste nám před očima,“ stěžuje si zoufalý třiadvacetiletý otec.

Oba dva rodiče jsou strašně zoufalí a tvrdí, že se jejich dcera neustále dožaduje jídla. Když ho nedostane, tak začne strašně brečet. Holčička byla až do čtyř měsíců zcela normální a zdravé miminko. Pak začala nezadržitelně tloustnout. Lékaři doufají, že se jim podaří malou Kumar vyléčit.

Související články

Další články