Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je senzace! V Teplicích vypuká nákupní horečka, Xiaomi můžete mít za hubičku

Chyťte šanci za pačesy! Nákupní horečka Xiaomi pokračuje v teplické Galerii, kde se ve velkém stylu otevírá obchod Mi Store! Xiaomi slibuje, že za zákazníky zaplatilo 95 % ceny, abyste si i vy odnesli výrobky od koruny! A taková šance by se neměla promarnit. Takže hurá na nákupy.

Tohle je skvělý tip na víkend. Když se totiž vydáte do Teplic a Galerii Teplice navštívíte již tuto sobotu 14. 7., můžete si koupit třeba sluchátka Xiaomi za korunu nebo Heureka produkt roku 2017 Mi Band 2 za 50 Kč! Ceny zkrátka budou víc než lidové…

Telefon Redmi Note 4 získáte za pouhých 500 Kč (místo 4490 Kč) nebo Redmi S2 za 300 Kč (původně za 4390 Kč)! V neposlední řadě jsme pro vás připravili bestseller Amazfit Bip za 200 Kč se slevou 90% nebo Mi Dash cam přímo hodící se k letnímu období za 350 Kč namísto původních 1790 Kč.

Na vše ostatní jsme připravili slevu 30% tak, aby se na všechny dostalo! Xiaomi je v ČR trojkou v sekci mobilních telefonů, má ho už každý šestý Čech. Přijďte si pro vaše Xiaomi!

Související články

Další články