Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tohle je prý ta nejroztomilejší fotografie, co jste kdy viděli! Všichni se rozplývají a my se ptáme – to je vtip?

Chápeme, že jsou oblíbení, ale někteří už to s jejich věčným
adorováním vážně přehánějí.
+ Další 2 fotografie
Victoria, nejslavnější anorektička světa, a David, muž, který v podstatě vytvořil kult metrosexuálů, mají společně čtyři děti. Kromě tří synů Brooklyna, Romea a Cruze mají také dceru Harper Seven Beckham. A podle posledních dní jsou tak strašně ideální rodinkou, že ideálnější být snad ani nemůžou.

Nejprve se o víkendu vydal Brooklyn Beckham na známý kalifornský festival Coachella. Tam utekl bodyguardům, aby si mohl trochu užít, vyfotit se se slečnou Neznámou a všem připadat jako princ, který uteče své ochrance hledat Popelku. Nic zajímavého na tom ale není.

Starostlivá maminka následně dala na Instagram fotografii spícího Brooklyna na gauči (která rozhodně není naaranžovaná a boxerky značky Calvin Klein mu lezou čistě náhodně).

A protože Beckhamovi jsou, co se týče sociálních sítí a komunikace s médii, naprosto nekompromisní a především o Victorii je známé, že má ráda, když má komunikaci se světem pod kontrolou, zapojili do své kampaně „nejlepší rodinka na světě“ také malou Harper.

Tatínka Davida totiž nafotili, jak si dává s Harper čokoládovou zmrzlinu ze stejného kelímku. Páni, z toho asi neusneme!

„Nejroztomilejší žijící batole se svým nádherným britským otcem spolu sdíleli zmrzlinu a je to ta nejroztomilejší věc, kterou jste kdy viděli,“ uvádí doslova jeden ze zahraničních deníků.

To jako myslí vážně?

Mohlo by vás zajímat

Další články