Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je první muslimská supermodelka: Jaké si diktuje podmínky pro focení?

Mariah je krásná žena a nemusí se odhalovat, aby získala kšeft.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Bez šátku nevychází z domu a za každého počasí má zahalené tělo. Na druhou stranu miluje make-up, v nose má piercing, nosí podpatky a živí se jako modelka. Seznamte se s Mariah Idrissi, první muslimskou topmodelkou.

Na rozdíl od svých kolegyň z branže nebude nikdy fotit na Kanárech bikiny nebo se objímat s mužským modelem. I přesto se o ni módní domy perou. Stala se tváří první kolekce řetězce HM určené pro muslimy a nedávno nafotila kampaň pro italské Dolce & Gabbana. Sice vyznává náboženství, které ji v oblečení dost limituje, ale i tak chce vypadat šik a in. Jako dnešní moderní muslimky.

Mariah je 23 let a žije v Londýně. Její rodiče pocházejí z Pákistánu a Maroka. Pro mladé muslimky se stala vzorem, jenomže islamisté ji zatracují. I přesto, že na nás působí mladá dívka konzervativně, pro ně je příliš vyzývavá. Tihle šílenci by jí nejradši zahalili i krásnou tvář.

Ona se ale nedá a naopak trpělivě vysvětluje, že móda je dnes běžnou součástí života moderních muslimských žen a muži si na to prostě musí zvyknout.

Mariah je sice velmi otevřená, ale během focení jsou věci, přes které nejede vlak. Než kývne na pracovní nabídku, poradí se se svými rodiči. Nikdy by nefotila bez šátku a v podmínkách má, že na ni nesmí sahat mužský kolega.

Související články

Další články