Na rozdíl od svých kolegyň z branže nebude nikdy fotit na Kanárech bikiny nebo se objímat s mužským modelem. I přesto se o ni módní domy perou. Stala se tváří první kolekce řetězce HM určené pro muslimy a nedávno nafotila kampaň pro italské Dolce & Gabbana. Sice vyznává náboženství, které ji v oblečení dost limituje, ale i tak chce vypadat šik a in. Jako dnešní moderní muslimky.

Mariah je 23 let a žije v Londýně. Její rodiče pocházejí z Pákistánu a Maroka. Pro mladé muslimky se stala vzorem, jenomže islamisté ji zatracují. I přesto, že na nás působí mladá dívka konzervativně, pro ně je příliš vyzývavá. Tihle šílenci by jí nejradši zahalili i krásnou tvář.

Ona se ale nedá a naopak trpělivě vysvětluje, že móda je dnes běžnou součástí života moderních muslimských žen a muži si na to prostě musí zvyknout.

Mariah je sice velmi otevřená, ale během focení jsou věci, přes které nejede vlak. Než kývne na pracovní nabídku, poradí se se svými rodiči. Nikdy by nefotila bez šátku a v podmínkách má, že na ni nesmí sahat mužský kolega.