Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je POSLEDNÍ foto před porodem, hlásí Diana Kobzanová. Kdy má termín?

Diana už za chvíli porodí.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Diana Kobzanová (36) dokázala i díky životu v zahraničí utajit své těhotenství až téměř do samého konce. Širokou veřejnost pěkně překvapila, jelikož o těhotenství nikdo neměl ani tušení. K její dceři Elle (3) přibude tedy další dítko. Modelka teď navíc na svém Instagramu zveřejnila fotku, o které tvrdí, že je dost možná poslední před samotným porodem.

Téměř až do konce se Dianě Kobzanové podařilo utajit druhé těhotenství. Na svém Instagramu doslova všechny šokovala, když prozradila, že jí do porodu zbývají už jen dva týdny. Nedávno se Diana uřekla, jaké bude pohlaví miminka. „Ella se těší, že bude mít baby sister,“ řekla na online streamu.

Nyní se na Instagramu pochlubila fotkou, o které tvrdí, že je možná i poslední před porodem. Na snímku je zachycena Diana, její partner Michael Frolík a dcera Ella v běhu. „Moc jsme se snažili. Není možný to dítě zastavit. Možná poslední foto ve třech,“ prozradila Kobzanová.

To, že modelka rodí za dva týdny, fanouškům musí stačit. Termín porodu se dá tedy odhadnout. Na ženu, která si střeží své soukromí jako oko v hlavě, toho prozradila více než dost.

Související články

Další články