Pokud jste ještě neviděli její video „Stay outta the shark’s house!!!“ („Nelezte žralokům domů“), neměli byste si ho nechat ujít. Na Facebooku už přesáhlo 15 milionů zhlédnutí a na YouTube další stovky tisíc. Od jeho zveřejnění se u Pooh prakticky dveře netrhnou.

Svérázná vystudovaná psycholožka pracující jako školní poradkyně na střední škole má srdce na pravém místě a je obrovské stejně jako její impozantní zevnějšek. Miluje lidi a chce jim za každou cenu pomáhat. Její každotýdenní příspěvky na Facebooku, které už viděly miliony lidí, představují její osobité názory na celou škálu témat. Dozvíte se její rady ohledně etikety na toaletě, ale i o tom, že chodit po ulici v kalhotách od pyžama prostě není OK. Chovejme se přece jako dámy!

Kanál TLC se rozhodl pomoci Pooh na její křížové výpravě za zdravým rozumem. Nyní má příležitost dostat se až do milionů domácností a pomáhat nám všem. Každé pondělí ve své show Ona je tady šéf (She‘s in Charge) vchází přes obrazovku i do českých rodin a přináší své neotřelé postřehy. A šíří přitom virálně lásku doslova na každém kroku. Buďme všichni jako Pooh.