Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tohle je Pooh! Nikoliv medvídek od Disneyho, ale jedna z nejúspěšnějších youtuberek!

Pooh se přes noc stala internetovou senzací!
Zdroj: TLC
Znáte Pooh? Veronica Nash-Poleate, které odjakživa nikdo neřekne jinak než Pooh, vytřela zrak všem mladým, naleštěným, ambiciózním youtuberům. S videem natočeným v autě po cestě do kostela, které se doslova přes noc stalo internetovou senzací, ukázala, že influencerem se člověk musí narodit, ale hvězdou se může stát kdykoliv.

Pokud jste ještě neviděli její video „Stay outta the shark’s house!!!“ („Nelezte žralokům domů“), neměli byste si ho nechat ujít. Na Facebooku už přesáhlo 15 milionů zhlédnutí a na YouTube další stovky tisíc. Od jeho zveřejnění se u Pooh prakticky dveře netrhnou.

Svérázná vystudovaná psycholožka pracující jako školní poradkyně na střední škole má srdce na pravém místě a je obrovské stejně jako její impozantní zevnějšek. Miluje lidi a chce jim za každou cenu pomáhat. Její každotýdenní příspěvky na Facebooku, které už viděly miliony lidí, představují její osobité názory na celou škálu témat. Dozvíte se její rady ohledně etikety na toaletě, ale i o tom, že chodit po ulici v kalhotách od pyžama prostě není OK. Chovejme se přece jako dámy!

Kanál TLC se rozhodl pomoci Pooh na její křížové výpravě za zdravým rozumem. Nyní má příležitost dostat se až do milionů domácností a pomáhat nám všem. Každé pondělí ve své show Ona je tady šéf (She‘s in Charge) vchází přes obrazovku i do českých rodin a přináší své neotřelé postřehy. A šíří přitom virálně lásku doslova na každém kroku. Buďme všichni jako Pooh.

Související články

Další články