Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je pěkný ÚLET! Takhle vypadaly známé celebrity, než se staly slavnými!

To je ale pěkný kluk, co?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Podívejte se na snímky z mládí slavných. Dokázali byste je všechny poznat? Některé archivní snímky jsou doopravdy velký úlet.

Známé celebrity vždycky nevypadaly tak dokonale a úchvatně jako nyní. Byly časy, kdy nebyly ještě vůbec známé a neměly za sebou maskéry, osobní kadeřníky a stylisty.

Podívejte se, jak vypadaly hvězdy, když byly ještě malé, nebo poměrně hodně mladé a vůbec netušily, že se jednou z nich stanou slavné osobnosti. Zpěvačka Rihanna (28), která patří mezi největší rebelky a neřekne „NE“ alkoholu a marihuaně, byla jako malá opravdu roztomilá holčička.

Kdo by kdy řekl, že vyžilý a drogami zdevastovaný Ozzy Osbourne býval kdysi docela fešákem.

Některé holky, ze kterých se v dospělosti staly topmodelky, vypadaly na svých archivních snímcích spíše jako ošklivá káčátka. Typickým příkladem je Kate Moss, která měla jako malá zrzavé vlasy, zuby od sebe a nikdo by do ní tehdy asi netipoval, že se stane nejvyhledávanější modelkou světa.

Katy Perry (32) byla vždy pořádnou ďáblicí a to jí koneckonců zůstalo až doteď. Jenom momentálně vypadá mnohem lépe a nadbytečná kila z mládí také shodila.

Myslíte, že byste zvládli rozpoznat většinu hvězd? Přesvědčte se sami!

Související články

Další články