Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je, pánové, nejlepší dieta pod sluncem. Hubněte tak, že budete jenom pít pivo a jíst klobásy!

Představujete si takhle vaši ideální dietu? Tak vzhůru do ní!
Zdroj: FoxNews

Co byste řekli na to, že budete každým dnem jíst přesně to, co vám nejvíc chutná, a navíc shazovat kila? Že něco takového nejde? Věřte nebo ne, je to možné. Zejména pak, pokud milujete pivo a klobásy.

Evo Terro, muž z americké Arizony, je živoucím příkladem. Ačkoli se celý den cpe klobásami a párky a zapíjí to pivem, postupně hubne.

Jeho zázračná dieta se skládá z klobás a šesti piv denně. Dodržoval ji celý měsíc říjen na počest pivního svátku Oktoberfest před třemi lety, a když zjistil, jak úžasný má účinek, začal ji používat pravidelně, aby shodil pár přebytečných kil. V minulém roce díky této dietě shodil dokonce 6 kilogramů.

„Shodil většinou tělní tuk,“ řekl jeho doktor Terry Simpsons. „Dokonce jeho cholesterol klesl o třetinu.“ Evo Terro si totiž ke své dietě přizval odborníka a doktora, aby se ujistil, že mu jeho dieta nepoškozuje zdraví. „Ještě provedeme pár prohlídek, abychom se ujistili, že jsou v pořádku i jeho játra, ale všechno ostatní se zdá v naprostém pořádku,“ dodává doktor.

Jediná nevýhoda, kterou tato dieta má, je ta, že Evo Terro nemůže přes den řídit.

Takže… Jdeme do toho?

Související články

Další články