Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je opravdu mimořádně zpackaná plastika: Tenhle zjev vás bude budit ze sna!

Au, to bolí!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Občas se stane, že se plastiky nepodaří podle očekávání. Jenže tahle už se docela vymkla kontrole. Muž se chtěl stát ženou, a tak jich podstoupil hromadu. Místo pohledné dámy je z něj ale strašidelná kreatura.

Šestapadesátiletá transsexuální žena Fulvia Pellegrino z Itálie zašla až příliš daleko. Touha po perfektním vzhledu ji dohnala do fáze, kdy připomíná spíše postavu z hororu.

Fulvia se narodila jako muž a odjakživa toužila stát se ženou. Dlouhých 40 let však touhu potlačovala. Poprvé se odvážila vyjít s pravdou ven před šestnácti lety. Nejprve se svěřila své ženě Marise. Ta nebyla překvapivě proti a svého tehdy ještě muže podpořila. Od té doby utratila Fulvia přes 2 miliony korun, aby se co nejvíce přiblížila svým vzhledem ženě.

Co se však na první pohled může zdát naprosto v pořádku, ve skutečnosti v pohodě vůbec není.

Plastické operace udělaly z transsexuální ženy příšeru s enormními rty a strašidelným výrazem ve tváři. Fulvia podstoupila čtyřikrát zvětšení prsou a ústa si nechala přifouknout celkem 150krát. Investovala také do zvětšení pozadí a s plastikami chce pokračovat dál!

Manželka Marisa s Fulviou i přesto všechno nadále zůstává. Prozradila, že už to není milenecký, ale spíš sesterský vztah. Jejich vášeň a láska dávno vyprchaly. Jestli plánuje zůstat nebo odejít, nesdělila. Zatím jí to podle všeho vyhovuje.

Transsexuální žena si celý život před okolím hrála, že je všechno v pořádku. Snažila se chovat jako opravdový muž. Nakonec to ale nedokázala vydržet.

Ptáte se, kde vzala takový majlant na všechny zákroky? Zaplatily je domy, auta a zbraně, které měla. Prodala prakticky úplně všechno.

Fulvia ale stále není úplně spokojená a říká, že její tělo zatím dokonalé není. Otázkou zůstává, jestli někdy bude. O tom se můžete přesvědčit v následující fotogalerii. Upozorňujeme, že se jedná o opravdu děsivé snímky.

Titul o nejhezčího transsexuála tak zatím vyhrává Caitlyn Jenner.

Opatrně s plastikami, můžete dopadnout podobně.

Související články

Další články