Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je nový vzor vašich dětí: Devatenáctiletá dívka, co střílí zvířata pro zábavu!

Americká roztleskávačka Kendall pózuje s mrtvým lvem, kterého sundala
v Africe. Rodilá Texasanka se učila lovit a střílet už odmalička.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií

Je jí teprve devatenáct, ale už loví jak starý zálesák. Texaská roztleskávačka Kendall Jones vyvolává na svém Facebooku opravdu velké vášně, protože na fotkách pózuje se zabitými zvířaty, mezi nimiž najdete třeba lva, leoparda, slona nebo buvola.

Kendall se chlubí se svými úlovky a veřejnost požaduje, aby této dívce byl okamžitě zakázán vstup do rezervací. Ostatně, není to poprvé. Už jsme tu měli článek o další Američance, Melisse Bachman, která se taky pyšnila svými trofejemi, a mrtvý lev byl poslední kapkou i pro ty, kdo se ochranou zvířat nijak nezabývají.

Jenže tohle je podle odborníků už o něčem jiném než jen o pouhém lovu, za nějž si Kendall v rezervacích platí. Dívce nahrává totiž její mladistvý věk a mohla by být nebezpečným vzorem pro ostatní dospívající. Navíc si to obhajuje velmi svérázným způsobem.

Tvrdí, že zvíře „sundá“ po férovém pronásledování. Jak moc je tento lov férový, o tom se dá jen polemizovat, Kendall se neštítí střílet ani extrémně ohrožené nosorožce bílé, kteří jsou na pokraji vyhynutí, a spolky pro ochranu zvířat a přírody dělají všemožné zoufalé kroky, aby toto zvíře před lovci, pytláky a lidmi obecně uchránily.

Tahle nebezpečná dívenka by podobně jako Melissa Bachman chtěla mít svou televizní show a udělat si z koníčku živobytí. Tedy pokud ji nezastaví petice za zákaz jejího vstupu na africkou půdu. Podpisy tam narůstají astronomickou řadou, ovšem s ohledem na to, že peníze z lovu jdou i tamním vládám, těžko jí někdo bude bránit.

Leda by se pohlo svědomí v ní samotné. Jenže lov je přece sport, tak proč by se neprocvičovala. Ne?

Související články

Další články