Postava paní učitelky Landové je v Ulici poměrně nová. Spousta lidí ji nemá ráda kvůli jejímu podezíravém přístupu k rodičům dětí. Druzí si zase myslí, že je to jen starostlivá a osamocená učitelka, která nenašla v životě štěstí, a tak se upnula na děti.

Irena Landová je taková tuctovka, která si drží od chlapů odstup. Ale není všechno tak, jak to na první pohled vypadá. Landová se totiž nenápadně snaží sbalit dva chlapy a jen vyčkává, který z nich se chytí.

Už delší dobu hází očkem po hasičovi Alešovi. Ten je však šťastně zadaný a s Gábinou Pumrovou se stará o malého Šímu. Landová si je toho moc dobře vědoma, ale když vagina zavelí, tak není zbytí.

Druhým adeptem, který by mohl padnout do spárů dravé pedagožky, je švihák Mastný. Ten na to jde ale špatným způsobem. Sice kudrnatou madam pozval na pití, ale vzápětí jí nabídl, že by se mohli odklidit k němu domů.

Za to samozřejmě schytal pár facek, protože paní učitelka není přece žádná levná coura. Landová, pro kterou je typický ďábelský úsměv, sice moc neoplývá vkusem a vypadá jak almara, ale my si myslíme, že pod těmi hadry skrývá sadomasochistické prádélko a doma má místo žehlícího prkna bič a řetězy.