Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je nejvtipnější komentář k Drahošovi: Napsal ho muž stojící za Chuckem Norrisem

Tohle je nejvtipnější komentář k druhému kolu prezidentské volby.
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Volební klání bude pokračovat za dva týdny, ve druhém kole se utká Jiří Drahoš (68) s Milošem Zemanem (73). Mnohé osobnosti už teď říkají, že Drahoše budou volit, ať se stane cokoliv. Nejvtipněji a zároveň velmi trefně se o bývalém předsedovi Akademie věd vyjádřil český marketingový odborník Martin Jaroš.

Nahradí Jiří Drahoš na Pražském hradě Miloše Zemana? Voliči o tom rozhodnou už za dva týdny. Zatím se zdá, že Drahoš má opravdu velké šance usednout do prezidentského křesla. Na sociálních sítích už se to hemží trefnými komentáři, přinášíme ten nejvtipnější z nich.

„Slibuju, že i kdyby na vás v příštích dvou týdnech úplně náhodou vyplavalo, že před 50 lety jste na Jablunkovsku vysázel les ve tvaru hákového kříže, že jste v tomto lese soustavně znásilňoval dřevorubce a že v Akademii věd jste dělal pokusy na migrantech, které jste vlastnoručně propašoval z Mongolska v kombíku koupeném za bony od Horáčka, tak vás stejně budu volit. Jakože to všechno vyplavat může. Gratuluji k dosavadní výborné práci a těším se na prezidenta, na kterého budu moct být hrdý,“ napsal na Facebook Martin Jaroš.

Jaroš je český marketingový odborník, na kontě má zejména reklamní kampaň pro mobilního operátora s Chuckem Norrisem, kterou si jistě pamatujete.

Související články

Další články