Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tohle je nejvlasatější holčička na světě! Tuhle hřívu jí každý závidí!

No není k sežrání?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Heather P. Serna ze Singapuru je často na ulici zastavována náhodnými kolemjdoucími, kteří se s touhle extrémně vlasatou dívenkou chtějí vyfotit a mnohdy také ověřit, zda nemá na hlavě paruku.

Kolem téhle holčičky je o rozruch postaráno. Může za to její bujná kštice, která neustále přitahuje zrak různých kolemjdoucích.

Holčička má na hlavě mnohem více vlasů než jiné děti v jejím věku. Jmenuje se Heather a pochází ze Singapuru. Její rodiče si už dávno zvykli na to, že je naprosto běžně zastavují náhodní lidé na ulici a chtějí se pokochat pohledem na jejich děvčátko.

Rodiče tvrdí, že velký zájem jim nijak nevadí. Ostatní lidé se nad jejich extrémně vlasatým dítkem rozplývají a často se chtějí s děvčátkem vyfotit.

Maminka a tatínek tvrdí, že také nejsou výjimkou dotazy, zda to jsou určitě pravé vlasy holčičky, nebo se jedná o paruku. Malá Heather ale paruku určitě nemá. Její bujná kštice je opravdu pravá.

Související články

Další články