Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle je největší fanoušek Miloše Zemana. Jeho novoroční poselství prostě musíte slyšet!

Mladík Pavel Kočiš je určitě největším fanouškem prezidenta České republiky Miloše Zemana. Pro všechny natočil novoroční video, kde lidem přeje vše nejlepší do nového roku. Jeho pokoj zdobí více než 6 tisíc fotografií prezidenta. Je to takový jednodušší klučina, ale my ho asi milujeme…

Takový fanoušek prezidenta Miloše Zemana snad neexistuje. Mladík Pavel Kočiš je hlavou České republiky tak posedlý, že za ním můžete vidět až 6 tisíc jeho fotografií. A do nového roku ze svého děsivého pokoje natočil svoje poselství, nad kterým zůstává rozum tak trochu stát.

Shrnul v něm rok 2016 a hlavně v něm propaguje svůj Facebook, na který asi shání fanoušky. Všem lidem popřál, aby ve zdraví přežili silvestra a úspěšně zakončili celý rok. Přeje všem, aby jejich život byl plný lásky. Zároveň pak ukazuje celý svůj pokoj, který může nejednoho člověka pořádně vyděsit. Protože mu láska zřejmě vůbec nechybí.

Má v něm tisíce fotografií Miloše Zemana, obrázků a výstřižků z novin. Je možné, že tihle lidé mají volební právo? Podívejte se na šokující video!

Související články

Další články