Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je nejstarší otec v Británii! Miminko se mu narodilo v 73 letech!

Polly a Johna dělí třicet let. I tak se moc milují.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
V dnešní době už opravdu nikdo neřeší, v kolika letech si pořídí dítě a o kolik let je mladší jeho žena! Názorným příkladem je toho třiasedmdesátiletý Brit. Ten si na stará kolena pořídil dítě.

Opravdu kuriózním párečkem je senior John Willows a jeho o třicet let mladší přítelkyně Polly Jackson. Oba jsou důkazem toho, že láska nezná věk. Dnes je dovoleno všechno, tak proč toho nevyužít.

John a Polly přivítali jejich první společné dítě na Vánoce před čtyřmi lety. Netrvalo dlouho a už chovají v náručí měsíčního syna.

Pár se poznal v kostele před pěti lety. Oba tam chodili hrát se svými kapelami. Překvapivě ale nežijí ve společné domácnosti. I přesto oba tvrdí, že jsou šťastní. A proč vlastně bydlí každý sám?

Je to pro ně výhodnější po všech stránkách a užívají si, že mají jejich děti dva domovy. Oba si tak navíc mohou dopřát soukromí a víc se na sebe těší. Vánoce tak budou trávit dopoledne u Polly a na oběd se přesunou k Johnovi.

Svůj vztah oba charakterizují jako ten nejlepší, co kdy měli. Naprosto ve všem si rozumějí a báječně se doplňují. Věkový rozdíl mezi nimi po duševní stránce není vůbec znát. Jsou na stejné vlně.

John se svěřil, že je tím nejšťastnějším mužem na světě. Mít děti v tak pokročilém věku je podle něj úžasné. Díky nim se cítí mladší a vitálnější.

Samozřejmě že od cizích lidí slýchávají nemístné poznámky. Narážejí na velký věkový rozdíl páru. Johna a Polly to ale nemůže rozhodit. Pro Polly je její partner dokonalý otec a nesmírně ho miluje. Okolí si prostě musí zvyknout. A i kdyby ne, oba si budou žít nerušeně dál.

Polly i John mají z předchozích vztahů děti. Ty si navzájem velmi rozumějí a Johna berou jako otce. Společně tak vytvářejí velkou a spokojenou rodinku.

John je velmi rád, že potkal Polly. Jeho žena totiž zemřela před jedenácti lety na rakovinu a on byl hodně osamocený.

Související články

Další články