Ramjeet Ragav (97) je nejstarším otcem na světě. Tím byl pasován před rokem, když se mu v 96 letech narodilo jeho deváté dítě. Ranjeeta, kterému je nyní devět měsíců, dokázal zplodit svým vlastními silami se svou manželkou Shakuntalou (60) a fotky rodiny samozřejmě oběhly celý svět.

A to, obává se Ramjeet, stojí za zmizením jeho syna. Tříletého Vikramjeeta unesl někdo přímo z nemocnice. Otec neviděl svého syna již 55 dní. Podle něj jej někdo poznal z fotek, které proběhly tiskem, a teď se bude snažit bývalého zápasníka a jeho rodinu vydírat, nebo chlapce prodá.

Jeho žena před skoro dvěma měsíci cestovala asi 30 kilometrů autobusem po indických cestách do nemocnice, protože hoch trpěl horečkou. Unavená po složité cestě usnula na lavičce na rušném nádraží, a když se po chvíli vzbudila, Vikramjeet, kterého celou dobu držela v náručí, byl pryč.

Po dítěti intenzivně pátrá indická policie a známí otce Ramjeeta. Ale jeho rodina se obává nejhoršího – že byl unesený chlapec prodán do sexuálních služeb nebo dál na východ do otroctví jako levná pracovní síla.