Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tohle je nejrozmazlenější pes na světě: Žije ve větším luxusu než kdejaká celebrita!

Co čumíte na hvězdu?

Emma Buttarazzi (21) rozhodně není žádná osamělá panička, která by si péči o domácí zvířenu kompenzovala nevydařený sexuální život. V létě si bude brát svého o pět let staršího snoubence a svatba to bude vskutnu královská, protože na ní nebude chybět ani Princ.

Tedy, Princ je pes. Přesněji řečeno Čínský chocholatý. Pokud jste už slyšeli historky o bláznivých milionářkách, co se vykašlaly na svá vnoučátka a odkázaly jmění ve výši pěti generací nějakému vořechovi, kterému je stejně jedno, jestli rozkouše hračku ve tvaru diamantu, nebo pokémona, tak vězte, že nemusíte být ani senilní a ani bohatí, abyste všechno, co máte, věnovali psovi.

Emma budiž toho příkladem.

Majitelka pet centra v britském Loughboroughu utrácí za svého Prince poslední korunu. Pes spí ve speciálním pyžámku s jeho monogramem a to v posteli, která má tvar hradu. Kdepak nějaká bouda nebo pelech. Koupe se zásadně jen v kosmetice Clarins, pravidelně dochází k majitelece na pedikúru a žere jen vybrané ovocné saláty nebo nejkvalitnější ruský kaviár. Z platinové mísy, samozřejmě.

Tenhle pes má dost možná větší skříň než vy a rozhodně s dražšími kousky. Když slaví narozeniny, sejde se mu tam více kámošů, než jich máte na facebooku v přátelích. A party je to taková, že i skuteční britští princové Harry a William by záviděli.

Takže panebože, prosíme, v příštím životě nechť se narodíme jako Emmin pes. A je nám úplně fuk, že nám všechno z toho luxusu bude taky fuk.

Mohlo by vás zajímat

Další články