Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je nejlepší zlatokopka ze všech! Manželka ruského oligarchy vysoudila při rozvodu 80 miliard korun!

Jelena se do toho pustila opravdu zhusta, 80 miliard korun jako vyrovnání asi
už jen tak neuvidíme. Manželka oligarchy je ta v té kožešinové čepici.
Zdroj: Profimedia.cz

Od této paní by se měla učit nejedna provinční poběhlice, která si přijede zkusit štěstí do Prahy a sedne si tu v Kozičce na bar s očekáváním, že ji sbalí Leoš do kufru svého ferrari nebo na ni Pepa Kokta zamává svými chudičkými akciemi a fejkovou vuittonkou.

Jelena Rybolovleva (47) se nyní stane jednou z nejbohatších žen světa a nemusela pro to vůbec nic dělat, jenom být v pravý čas na pravém místě. Tedy asi před dvaceti lety tam, kde si ji vyhlédnul její manžel, co měl schopnost vydělávat nemravné peníze a kupovat slavné fotbalové kluby po celém světě.

Dmitrij, ruský oligarcha, majitel klubu AS Monaco, obchodník s uhličitanem draselným, se nyní rozvádí a už není pochyb, že tady u tohoto procesu bude potit krev, protože ženevský soud, u nějž rozvod probíhá, rozhodl, že bude muset své manželce vyplatit jako vyrovnání 80 miliard korun.

Původně chtěla jeho žena vyrovnání 120 miliard.

A soud trval šest let.

Nepochybujeme tedy, že v tom určitě hrála roli láska. Přece když svého muže milujete, musíte pochopit a uvědomit si, že když bude šťastný i bez vás, je potřeba mu to přát. Nebudete se s ním šest let soudit o astronomickou částku, která nemá obdoby.

Právníci ruského oligarchy považují rozsudek soudu za neuvěřitelný, ale ještě mají naději. Lze se totiž proti němu odvolat a je možné, že verdikt bude zrušen.

Související články

Další články