Od této paní by se měla učit nejedna provinční poběhlice, která si přijede zkusit štěstí do Prahy a sedne si tu v Kozičce na bar s očekáváním, že ji sbalí Leoš do kufru svého ferrari nebo na ni Pepa Kokta zamává svými chudičkými akciemi a fejkovou vuittonkou.

Jelena Rybolovleva (47) se nyní stane jednou z nejbohatších žen světa a nemusela pro to vůbec nic dělat, jenom být v pravý čas na pravém místě. Tedy asi před dvaceti lety tam, kde si ji vyhlédnul její manžel, co měl schopnost vydělávat nemravné peníze a kupovat slavné fotbalové kluby po celém světě.

Dmitrij, ruský oligarcha, majitel klubu AS Monaco, obchodník s uhličitanem draselným, se nyní rozvádí a už není pochyb, že tady u tohoto procesu bude potit krev, protože ženevský soud, u nějž rozvod probíhá, rozhodl, že bude muset své manželce vyplatit jako vyrovnání 80 miliard korun.

Původně chtěla jeho žena vyrovnání 120 miliard.

A soud trval šest let.

Nepochybujeme tedy, že v tom určitě hrála roli láska. Přece když svého muže milujete, musíte pochopit a uvědomit si, že když bude šťastný i bez vás, je potřeba mu to přát. Nebudete se s ním šest let soudit o astronomickou částku, která nemá obdoby.

Právníci ruského oligarchy považují rozsudek soudu za neuvěřitelný, ale ještě mají naději. Lze se totiž proti němu odvolat a je možné, že verdikt bude zrušen.