Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Tohle je nejkrásnější pár Karlových Varů 2017. Nela Slováková s přítelem předvedli, jak vypadá luxus!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 32 fotografií
Nela Slováková a její přítel Martin Baláž to na filmovém festivalu v Karlových Varech pořádně rozjeli. Nejenže byli nejvýraznějším párem, ale také si užívali luxusu a hlavně jeden druhého. Nesměly chybět drahé róby, luxusní auta a všudypřítomné šampaňské.

Už jen příjezd Nely a Martina do Karlových Varů byl hodně diskutovaným tématem. Mladý pár totiž do lázeňského města dorazil v luxusním autě značky Rolls-Royce. Vzhledem k tomu, že Martin už několik let podniká, si to pár může dovolit. Krásné auto prý je majetkem firmy, kterou spoluvlastní.

Nela (27) v Karlových Varech předvedla několikrát model od značky HELLENSKI a spoustu drahých bot a kabelek od světových značek. Dále také předvedla róbu od sourozenců a návrhářů Ponerových stejně jako Veronika Kopřivová Dále také oblékla dva modely od značky BOUDOIR BOUTIQUE, ve které se v Karlových Varech předvedla i Markéta Konvičková.

Přítel Nely Slovákové Martin Baláž s nádhernou partnerkou téměř pokaždé perfektně ladil. I on jako správný fešák si potrpí na drahé věci a doplňky od světových značek. Je vidět, že na sobě tihle dva rozhodně nešetří. Jejich vytříbený vkus jim může závidět nejeden smrtelník.

Související články

Další články