Julie bojovala s rakovinou jako lev a rozhodně to nechtěla vzdát. Několikrát nad rakovinou vyhrála, ale dobojováno neměla. Rakovina děložního čípku se neustále vracela. Krásná modelka i přesto neztrácela víru a otevřeně o své nemoci hovořila. Přestože jí chemoterapie vzala vlasy, neschovávala se a dál fotila nádherné fotky bez vlasů.

Byla plná energie a odhodlání nemoc překonat. Bohužel, někdy i ti největší rváči a hrdinové svůj boj prohrají. Julie Pazderka i přes svou urputnou snahu 2. září vydechla naposledy. Tohle je obrovská škoda tak mladého, krásného a talentovaného života. Její maminka napsala na sociální síť ten nejdojemnější vzkaz.

"V pátek 2. září 2016 nás opustila krásná duše, která nám zanechala spoustu nádherných vzpomínek. Byla to milá, empatická žena, jež milovala a byla milována. Její úsměv prozářil místnost, její smích vás zahřál u srdce a její krása vám učarovala. Julinka byla malou dcerkou svého otce, krásnou princeznou své maminky a nejlepším přítelem svého bratra. Ráda cestovala, nyní je ale na pouti kdesi v nebesích. Máme jistotu, že konečně našla svůj mír.

Ano, měla příšernou nemoc, ale aspoň nám mohla ukázat, nakolik silným bojovníkem byla. Také neváhala a pomáhala lidem s obdobnými problémy. Nevzpomínejte na ni jako na pacienta s rakovinou, ale jako na hezkou dívku s krásným srdcem a vřelou duší. Vybavte si milující dceru, sestru, přítele. Abych citovala její oblíbenou herečku Mae West: „Žijete jen jednou, ale pokud to uděláte správně, jednou stačí.“ Nechť odpočívá v pokoji. Navždy bude v našich srdcích."

Poslední rozloučení s touto kráskou se uskuteční v pátek 9. září.