Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Tohle je nejděsivější bojovník Česka! A teď chce dobýt pražskou Lucernu

Každá by ho chtěla. Je to sekáč!
+ Dalších 11 fotografií
Viktor Pavlíček (32) váží 115 kilogramů. Zápasí v nejbrutálnějším bojovém umění na světě - v MMA. A drží v něm pás v nejvyšší váhové kategorii v nejprestižnější české MMA organizaci GCF. Titul vybojoval letos v Ostravě, kdy svého protivníka doslova rozbil na kousíčky. Aktuálně je považován nejděsivějšího českého bojovníka.

Bojovník Viktor Pavlíček je aktuálně mistrem svého oboru. Umí pořádně zatnout a okouzlí jistě nejedno ženské srdce. Jeho revírem je oktagon MMA. Aktuálně Pavlíček zkouší i zápasy v K1.

A právě jeho zápas v této disciplíně s Davidem Vinšem bude jedním z taháků sobotního bojového galavečera v pražské Lucerně. „Cítím se být především zápasníkem MMA, ale K1 nemá od tohoto sportu zase tak daleko, a tak jsem se to rozhodl vyzkoušet. Navíc galavečer v Lucerně má ohromnou tradici a vysokou úroveň, a tak pro mě byla nabídka na zápas v rámci této akce velkou poctou,“ vysvětluje Pavlíček.

„Myslím, že to bude na dlouho poslední šance mě vidět zápasit v ringu, protože se už chystám na návrat do oktagonu, kde mě čeká obhajoba mého pásu GCF,“ dodává Pavlíček. Dalšími taháky sobotního galavečera jsou třeba Jan Kačer Holec, nebo Jan Rudolf.

Mohlo by vás zajímat

Další články