Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tohle je nejděsivější bojovník Česka! A teď chce dobýt pražskou Lucernu

Tohle je nejděsivější bojovník Česka! A teď chce dobýt pražskou Lucernu
Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
Viktor Pavlíček (32) váží 115 kilogramů. Zápasí v nejbrutálnějším bojovém umění na světě - v MMA. A drží v něm pás v nejvyšší váhové kategorii v nejprestižnější české MMA organizaci GCF. Titul vybojoval letos v Ostravě, kdy svého protivníka doslova rozbil na kousíčky. Aktuálně je považován nejděsivějšího českého bojovníka.

Bojovník Viktor Pavlíček je aktuálně mistrem svého oboru. Umí pořádně zatnout a okouzlí jistě nejedno ženské srdce. Jeho revírem je oktagon MMA. Aktuálně Pavlíček zkouší i zápasy v K1.

A právě jeho zápas v této disciplíně s Davidem Vinšem bude jedním z taháků sobotního bojového galavečera v pražské Lucerně. „Cítím se být především zápasníkem MMA, ale K1 nemá od tohoto sportu zase tak daleko, a tak jsem se to rozhodl vyzkoušet. Navíc galavečer v Lucerně má ohromnou tradici a vysokou úroveň, a tak pro mě byla nabídka na zápas v rámci této akce velkou poctou,“ vysvětluje Pavlíček.

„Myslím, že to bude na dlouho poslední šance mě vidět zápasit v ringu, protože se už chystám na návrat do oktagonu, kde mě čeká obhajoba mého pásu GCF,“ dodává Pavlíček. Dalšími taháky sobotního galavečera jsou třeba Jan Kačer Holec, nebo Jan Rudolf.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy