Kde jsou ty časy, kdy byla hitem každého rádia a všichni znali její písně. Teď má Britney Spears (32) co dělat, aby uživila sebe a svoje děti, tak není divu, že se musí otáčet všude, kde se dá.

Britney už netáhne jako dřív, neprodává miliony alb a singlů, spíš je to taková raritka k pokoukání, na kterou zajdete ze zvědavosti a možná z nostalgie. Britney si prostě zase musí najít svůj nový styl a místo na slunci, jestli chce ještě v šoubyznyse někdy uspět.

Mezitím se rozhodla, že si bude vydělávat peníze nejrychlejší možnou cestou, a to návrhářstvím. Dělá to dnes kde kdo. Principem je zaměstnat nějakou kreativnější švadlenu, dát tomu svoje hvězdné jméno a mávnout rukou nad tím, že to není žádný originální model, ale prostě stokrát obšlehnutý.

Britney teď tedy navrhuje prádlo a plavky. A protože musí propagovat samu sebe, nechala se nafotit ve svém posledním černém kousku. Bohužel se na nás z upravené fotky neusmívá zpěvačka, ale neexistující bytost vytvořená Photoshopem.

O deset kilo méně, se zúženým pasem a stehny, s vyhlazenou pletí a bohatšími, blonďatějšími a zdravějšími vlasy. Britney před dvanácti lety, a nikoliv utahaná mamina, která si už o bývalé slávě může nechat jenom zdát.