Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle je Kateřina Hrachovcová v 18ti: Plachťáky, buclaté tváře a ofina podle kastrolu

Kateřina Kaira Hrachovcová byla krásná už jako mladičká.
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 33 fotografií
Kateřina Kaira Hrachovcová (43) je majitelkou jednoho z nejžhavějších tělíček českého šoubyznysu. Má sice už po čtyřicítce, ale její tělo je opravdu k nakousnutí. V poslední době herečka neprožívá zrovna moc jednoduché období. Krach vztahu je vždy těžká životní situace, se kterou se ale Kateřina pere jako drak. Navíc si ze sebe umí udělat srandu a na sociálních sítích zveřejnila fotku, která je 26 let stará. Možná Kateřinu ani nepoznáte.

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová je jasným důkazem toho, že i ženy po čtyřicítce mohou vypadat skvěle a nemusí se stydět odhalovat svá těla. Kateřina by ve svých třiačtyřiceti letech klidně strčila do kapsy kdejaké dvacítky.

Je vidět, že dbá na svoji životosprávu a pravidelně cvičí. V současné době si neprochází zrovna nejšťastnějším obdobím. Její manželství s Janem Herčíkem je už dávno minulostí. Manželství Kateřiny a Jana trvalo dlouhých 14 let.

Kdyby manžel Kateřiny nezahořel láskou k jiné, možná by spolu byli na věky. Trápení kolem rozpadu manželství hodila herečka rychle za hlavu a začala se věnovat svým povinnostem. Nedávno si na svém Instagramu udělala srandu sama ze sebe.

Zveřejnila totiž své fotky z mládí, z roku 1992, kdy jí bylo pouhých 18 let. Herečka na nich vypadá roztomile a zároveň vtipně. Rozkošná puberťačka s buclatými tvářemi, klapatýma ušima a ofinou podle kastrolu, tak přesně takhle vypadala Kaira před 26 lety. Co na ni říkáte?

Související články

Další články