Hledáte pro sebe nějaký boží sport, ale chodit do posilky koukat se na svalovce u zrcadel vám je trochu proti srsti? No tak pro vás máme řešení, začněte dělat gladiátora!

Ale budete se muset odstěhovat do Říma. Není divu, že právě tato antická zábava se obnovila právě u antického národa. Itálie, respektive starověký Řím, byl svými gladiátorskými školami vyhlášený a v aréně nechodili na smrt jen otroci, ale pro čestnou porážku si přišli často i bojovníci z řad patricijů.

Scuola Gladiatori Roma je první novodobá gladiátorská škola na světě, kde vás této starověké technice naučí. Pochopitelně ale nikoho zabíjet nebudete a nikdo vám nebude na konci zápasu dávat palec dolů.

Pokud se ale budete chtít cítit jako legendární otrok Spartakus nebo generál Maximus alias Španěl z filmu Gladiátor, přijmou vás i bez toho, že něco umíte. Naopak z vás udělají pořádné svalovce. A nejen to – naučí vás síle, technice a mrštnosti.

A když se vás pak někdo zeptá, co děláte za sport, a vy řeknete, že jste gladiátor, ohromíte každého v okruhu deseti kilometrů.