Tohle je hotel jen pro odvážné: Je libo koupel s medvědem nebo kafe s hladovou lvicí?
V australské Canbeře otevřeli nedávno naprosto exkluzivní hotel, který je z jedné strany dělaný pro milovníky divokých zvířat, na druhé straně ale vypovídá o tom, jak je dnešní lidstvo zmlsané a už neví coby.
Hotely z ledu a ze soli, hotely ze starých věcí, hotely jak z dob komunismu, hotely pod mořem a hotely, jako když jste v zoo. V tom australském vás bude od divokých šelem dělit jen pár milimetrů bezpečnostního skla.
Jamala Wildlife Lodge vám tak umožní koupat se s medvědy nebo si vypít kafe s lvicí, a přitom budete mít pocit, že jste součástí jejich výběhu. Snad ne ale krmení.
O nocleh je obrovský zájem a hotel je na dlouhou dobu dopředu vyprodán, nikdo se ale pochopitelně neptal zvířat, jestli se to líbí i jim a jak jim jde po chuti koukat se celý den na lidi, kteří zase zvědavě hledí na ně. Samozřejmě z daleko menšího výběhu, než je ten lidský, za nějž se platí hodně peněz.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Doktoři mysleli, že má žena migrény. V mozku jí zatím řádila tasemnice

Úsměv v době koronaviru: 15 snímků nejveselejšího zvířátka na světě vám zvedne náladu

Zarytá vegetariánka snědla burger, obrátilo jí to život naruby: Proč jí přestalo vadit maso?

Máte rádi interiéry plné barev a etnické dekorace? Pokochejte se domem v australské divočině
