Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tohle je hodně úchylný trend! Mladí lidé si kreslí penisy na obličej. Prý to teď frčí!

Tohle je opravdu šílený trend!
+ Další 3 fotografie
Asia Brautigam je velkou průkopnicí v novém stylu líčení. Místo obvyklých očních stínů si totiž maluje penisy. Prý to není nic neobvyklého, protože již odpradávna jsou lidé fascinováni mužským přirozením. Co na tohle líčení říkáte?

Vědci zjistili, že již odpradávna je lidstvo fascinováno penisy. Téhož názoru byl i lékař neurolog a psycholog Sigmund Freud. Možná že každý s tímto tvrzením nebude souhlasit, ale podle průzkumů tomu tak je.

Od dávných dob byli lidé po celém světě naprosto konsternováni z mužského přirození. Když se podíváme daleko do historie až k Římanům, tak zrovna ti naprosto milovali, když mohli kreslit penisy úplně všude.

Sigmund Freud také věnoval spoustu práce a hodin právě tomuto tématu. Často ve svých studiích popisoval, že nejvíce si lidé závidí právě penisy.

Proto prý není žádným překvapením, že se z toho stal velký trend. Spousta holek přichází s velmi kontroverzním líčením. Místo očních linek si totiž malují penisy. Celý povyk kolem tohoto novodobého trendu odstartovala Asia Brautigam, která s tím začala a zveřejnila své výtvory na Instagramu a Facebooku.

Dívka tomuto líčení také vymyslela originální název. Místo eyeliner mluví o svém make-upu jako o dickliner.

Už se moc těšíme, až tenhle trend dorazí k nám.

Mohlo by vás zajímat

Další články