Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

TOHLE JE GÓL ROKU! Mchitarjan z Manchesteru United předvedl lahůdku! Podívejte se na VIDEO

Někdy makáte celý zápas a nic z toho není. A někdy jen dokonale nastavíte nohu a je z toho famózní trefa. Henrik Mchitarjan z Manchesteru United dokázal, že umí dávat nádherné branky. Jeho gól v utkání proti Sunderlandu je hitem internetu. I když opakované záběry ukazují, že rozhodčí Mchitarjanovi odpustili lehký ofsajd.

Běžela už 86. minuta, když si Henrik Mchitarjan naběhl na centr Zlatana Ibrahimovice. Zdálo se, že se dostal už trochu za míč, tak zkusil patičku přes hlavu.

A ono to vyšlo!

Akrobatický škorpion se rychle stal hitem internetu. I když opakované záběry dokazují, že Mchitarjan stál při úchvatné střele v lehkém ofsajdu.

„Čekal jsem, že míč bude přede mnou, a pak jsem si uvědomil, že ho mám za sebou. Jediná věc, kterou jsem mohl udělat, byla patička. Tak jsem to zkusil a uspěl jsem. Byl to nejlepší gól, jaký jsem kdy vstřelil,“ uvedl Mchitarjan pro klubovou televizi.

Mohlo by vás zajímat

Další články