Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tohle je Forrest Gump českého internetu: Randí s modelkami, točí se o něm dokumenty a za jeho neúspěch mohou mocipáni!

Dominika Myslivcová se na rozdíl od předchozích nevděčnic s Tomášem
setkala. Rande z toho, ale údajně nebylo.
Zdroj: Facebook.com
Nemá ani jeden reprezentační start, v nejvyšší soutěži neodchytal ani vteřinu, ale i přesto je jeho jméno možná nejskloňovanějším mezi všemi fotbalisty. Fenomén Tomáše Kuči totiž dávno přeskočil dění v pralesní lize.

Jmenuje se Tomáš Kuča a mluví o něm již několik let celý internet!

Že vám to jméno nic neříká? V tom případě jste se asi jinam než mimo dohledávač nedostali. Jeho jméno již totiž neprobírají jenom znalci lokální kopané, ale i milovníci internetové zábavy, trollingu a dění okolo jeho postavy, kteří se již dávno rozdělili na dva nesmiřitelné tábory.

Takzvané „Kučovce“ a hatery, kteří si z Tomáše dělají při každé příležitosti srandu.

Vše přitom začalo celkem nevinně. Sám hráč si o sobě založil webovky, na kterých však vynikla všeříkající rubrika s názvem „Přehled největších podrazů, machinací a vyjebávek, které mi zabránily dostat do vyšších soutěží“. V té „Kučis“ od roku 2007 odkazuje na údajné křivdy a machinace, které mu dle jeho názoru znemožnily start ve vyšších patrech a de facto mu znemožnily vrcholovou kariéru. Z této rubriky také zlidověla dnes už legendární hláška „mocipáni“.

To vše byl ovšem jen začátek dlouhé pouti k jeho internetové nesmrtelnosti.

Kuča, kterého jeho fanoušci překřtili na českého Forresta Gumpa nebo Rockyho, totiž proslul i svojí nechvalnou bilancí. Čtyřiceti neúspěšnými rande v řadě!

Obvykle to zkrátka dopadlo tak, že ho dívky prachsprostě nalákaly na několikahodinovou jízdu vlakem a Tomáš čekal, čekal, až se zkrátka nedočkal a vyslal divám přes Facebook jasný, leč oprávněně ponurý vzkaz.

I přesto si však na nezájem slečen nemůže stěžovat!

Jeho virálního potenciálu si začaly všímat nejrůznější blogerky, a tak si ho nedávno do svého růžového blogísku pozvala například růžová princezna Dominika Myslivcová.

Kuču, jenž patří mezi nekritické obdivovatele nedávno zesnulého gólmana Pavla Srníčka, upravila v luxusním salonu a chemie mezi nimi byla dokonce tak velká, že se jí svěřil s informacemi, jako jsou například jeho dosavadní zkušenosti se ženami.

O tomhle muži, o kterém se už v průběhu jeho lokální fotbalové kariéry točily dokumenty, ještě hodně uslyšíme.

A ať už si myslíte, že je obětí mocipánů, nebo vlastních snů, tak je jedno jasné.

Tomáš Kuča je zkrátka internetový fenomén!

Související články

Další články