Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Tohle je dvojnice Megan Fox! Je mnohem krásnější než originál!

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 5 fotografií
Brazilská kráska Claudia Alende se stala rychle celebritou na sociální síti díky své podobnosti s Megan Fox. Nutno podotknout, že své fanoušky zásobuje skutečně povedenými snímky. Myslíte si, že tahle věrná kopie Megan je hezčí než originál? My rozhodně ano!

Megan Fox (30) byla považována za jednu z nejkrásnějších žen světa. Ovšem do té doby, než začala svou přirozenou krásu ničit plastickými operacemi.

Svoji nadějnou kariéru odstartovala jako modelka a nutno podotknout, že slavila velké ohlasy.

V roce 2001 se rozhodla, že pověsí modeling na hřebík a zkusí rozjet hereckou kariéru. Zpočátku hostovala třeba v seriálu Dva a půl chlapa

Svoji hereckou kariéru rozjela ve filmu Zpověď královny krásy, ale opravdový boom přišel až s rolí v Transformers. Co se týče jejího osobního života, tak si v roce 2010 vzala svého dlouholetého přítele a herce ze seriálu Beverly Hills 90210, Braina Greena. Společně mají tři syny, které vychovávají.

Jenomže krásné Megan Fox začíná šlapat na paty kráska, která jako by jí z oka vypadla. Jmenuje se Claudia Alende a od opravdové Megan byste ji jen těžko rozpoznali.

Claudia má už neuvěřitelných osm milionů fanoušků na Instagramu a její fanoušci ji milují.

Sami rozhodněte, jestli je krásnější originál, nebo věrná kopie.

Související články

Další články