Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Tohle je důvod, proč Leonardo DiCaprio zůstane navždycky sám: V cestě mu stojí jedna žena!

Pokud chce nějaká Leova partnerka uspět, musí nejdřív o svých kvalitách
přesvědčit ženu jeho života.
+ Další fotografie
Už to vypadalo, že nejžádanějšího mládence v Hollywoodu ulovila modelka Kelly Rohrbach. Herec ji dokonce požádal o ruku a prý bylo otázkou času, kdy do toho praští. Jenomže to zase nevyšlo a před premiérou jeho nového filmu The Revenant ohlásili rozchod. Zůstal opět sám, což vůbec nevadí jedné ženě, která ovládá jeho milostný život.

Leonardo se chce totiž zavděčit jenom jedné ženě – a tou je jeho milovaná matka. Ta je jeho doprovodem na důležité premiéry, je u toho, když syn dostává filmová ocenění, a pokud se Leonardo stěhuje, tak zajistí, aby v blízkosti bydlela i jeho máma. Podle přátel mají výjimečný vztah a on ji bezmezně obdivuje. Byla to ona, kdo ho z chudého předměstí LA vozila denně 3 hodiny do lepší školy. Byla to opět ona, kdo ho bral na všechny konkurzy a mezitím se snažila oba uživit jako sekretářka. A to není všechno, proč ji dodnes Leo obdivuje.

Irmelin má za sebou tvrdý život. Narodila se v Německu ruské uprchlici Helene Smirnoff a horníkovi Wilhelmovi Indenbirkenovi. V roce 1943 zuřila druhá světová válka a Irmelin přišla na svět v protiraketovém úkrytu. První roky života strávila v nemocnicích kvůli závažné zlomenině. Následně měla několik infekcí a vypadalo to, že se snad ani nedožije dospělosti. „Mám jednu fotku z mámina dětství. Vždycky mi to vžene slzy do očí. Stojí tam vyhublá holčička v krátké sukni. Tou dobou měla břicho plné červů,“ vzpomíná Leonardo DiCaprio. Příběh jeho matky by mohl z fleku někdo nafilmovat.

Rodina se přestěhovala za lepším životem do Ameriky, kde začala Irmelin pracovat na tom, aby se její syn měl lépe než ona sama. Není tak divu, že chce pro svého syna silnou ženu, která se ničeho nebojí. Jenomže Leonardovi se spíš líbí blonďaté dlouhonohé krásky stojící před objektivem nebo kamerou. Chodil s herečkou Blake Lively, ale s tou to, prý na popud matky, ukončil. Irmelin se totiž zdálo, že Blake je až moc zahleděná sama do sebe. Přitom se herečka snažila matku získat všemi možnými způsoby na svou stranu. Nevyšlo to.

Vedle Leova boku strpěla izraelskou modelku Bar Refaeli, ale ani s ní to nevyšlo. A co se stalo mezi ní a Leovou snoubenkou Kelly Rohrbach, neví nikdo. Vydupala si ale svoje a bude to opět ona, kdo půjde během Oscarů na červeném koberci vedle syna. Žádná modelka. Leonardo se matce snaží dopřávat za všechny ty roky, co žila v chudobě a dřela. A Irmelin si zase ráda konečně užívá luxusu a pozornosti. Jenomže takhle se přísná máma vnoučat nikdy nedočká.

Mohlo by vás zajímat

Další články