Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

TOHLE JE DŮM, ve kterém bydlela zmizelá Míša! Tady se ozval nelidský křik matky, když šla s policisty do sklepa!

+ Dalších 15 fotografií
Už devátým dnem probíhá neúnavně pátrání po dvanáctileté dívce z Ústí nad Labem, což už je hodně dlouhá doba. Míša zmizela za dosud nevyjasněných okolností z bytu své matky a od té doby je nezvěstná. Kolem celého zmizení je řada nejasných okolností, které vzbuzují spoustu otázek. Jednou z nich je i dům, ve kterém bydlela Míša společně se svou matkou. Žádné luxusní bydlení to není.

Michaela Muzikářová je nezvěstná už devátý den a zatím policisté nemají sebemenší stopu, která by je mohla navést k nalezení dívenky. Kolem celého případu se vyskytuje hodně nesrovnalostí a zvláštních okolností.

Všechny nejvíce zarážejí fakta okolo matky zmizelé Míši a jejích podivných expřátel. Pár dní po zmizení Míši se matku podařilo vypátrat na sociálních sítích. O to bylo více šokující zjištění, že na Facebooku vystupuje pod jménem Eva Braunová.

Ovšem mnohem divnější je zjištění, že matka Míši se netají láskou k nacismu, fotí se s hákovým křížem na krku a zbraní v ruce.

Co ale veřejnost naprosto vyvedlo z míry, byla fotka, kdy matka fotí svou dceru na lavičce a kolem ní jsou prázdné láhve od piva. Na matku Míši se snesla velká vlna kritiky ze strany ostatních rodičů, kteří si místy neodpustili silnější slova a jsou spolu zajedno v tom, že takhle se přece nemůže chovat matka dvanáctileté dcery. Všichni se shodovali na tom, že matka je velmi nezodpovědná.

Podobné záhady se kupí kolem partnerských vztahů matky. Otec pohřešované Míši je Rus, který však pracuje v Čechách. Ten je z celé situace velmi otřesen a momentálně to nevypadá, že by byl v případu podezřelý. Horší to je v případě matčina expřítele.

Ten by neměl mít podle dostupných informací čistý trestný rejstřík. V jeho případě by se mělo jednat o obtěžování dítěte, což je velmi znepokojivá informace.

Další z věcí, které jsou šokující, je zejména bydlení, ze kterého Míša pochází. Dům, ve kterém Míša žila společně se svojí matkou a kde při prohledávání sklepa matka (podle souseda, který promluvil pro web TN.cz) otřesně řvala, nevypadá vůbec pěkně.

Jedná se o velmi zchátralou stavbu pavlačového typu, který vůbec nepřipomíná dům snů. Ba naopak, vypadá spíše jako dům hrůzy.

Na první pohled je vidět, že dům je hodně zchátralý, již dlouhou dobou neprošel žádnou rekonstrukcí a všude okolo něj je velmi velký nepořádek. Otázkou zůstává, jestli Míšu unesl opravdu nějaký cizí pachatel, nebo odešla z domu sama, protože nechtěla dál trpět matčin alkoholismus a sklony k neonacismu. A co si budeme nalhávat, okolí a dům nevypadají také jako ideální místa k výchově dospívající dcery.

Související články

Další články