Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle je diskriminace! 5 věcí, které vám lidé budou říkat, pokud jste na Valentýna singl!

Svobodné holky to nemají vůbec jednoduché!
Zdroj: instagram
Pokud se vám někdy v životě stalo, že jste se ocitla na Valentýna singl, asi jste si všimla, že se k vám vaše "zadané" okolí chovalo trochu, jako byste byla invalidní, toxická nebo malomocná. Takové jednání ve většině případů svědčí pouze o tom, že vaše okolí prožívá váš osobní život mnohem více než vy sama. A neváhá vás za váš "handicap" patřičně diskriminovat. Pokud se tedy i letos setkáte s podobným případem diskriminace, neváhejte danou osobu hbitě odeslat do věčných lovišť i s těmi jejími kecy.

1. „Nevyměníš si se mnou směnu, když jsi teda na Valentýna nezadaná?“

Pokud uslyšíte od své ctěné kolegyně tuhle větu, máte plné právo vztyčit prostředníček a beze slova odejít! Když jste na Valentýna singl, jste automaticky diskriminována jakožto plevel společnosti, který klidně může vzít za kolegyni směnu, protože „je vlastně singl, tak by mohla“. Aby bylo jasno, je to stejná podlost, jako když vás na svatbě posadí ke stolu s dětmi. Nenechte si to líbit, máte stejné právo zvlhnout v kině nad panem Greyem jako ony!

2. „To valentýnské menu podáváme pouze pro dva.“

Jestli vám tohle nějaký amatérský číšník oznámí, omlaťte mu valentýnské menu o hlavu! To, že jste singl, ještě neznamená, že se nemůžete dobře nadlábnout! Pokud se i nadále se servírováním bude cukat, neváhejte jej obvinit z diskriminace! Čím intenzivněji a častěji toto slovo použijete, tím méně se bude chtít číšník potýkat s vašimi rozlícenými hormony a vy si nakonec ten steak budete moci vychutnat, aniž byste musela dávat dýško.

3. „To jsi hodná, že jsi mě takhle vzala ven, aspoň nesedíš doma, když nikoho nemáš.“

Vezměte svou matku na valentýnskou večeři a takhle se vám odmění. Pokud se vás zeptá, jestli ji někdy hodláte učinit babičkou, ještě před tím, než dojdete k dezertu, máte plné právo jí tu večeři nechat zaplatit! Místo aby byly rády, že se o ně staráme, jednají s námi, jako bychom měly na čele biblické znamení a neměly nic jiného na práci než trávit valentýnský večer na koncertě chorálové kapely po boku své matky.

4. „Vstup zdarma pouze pro zamilované páry.“

Vyhazovače u vstupu zastřelte jakožto i manažera podniku a marketingového génia, který tuto akci vymyslel!

5. „Napadlo mě, že když jsi pořád singl, mohli bychom…“

Jestli tohle uslyšíte od vašeho ex, TAKTNĚ ho upozorněte na to, že fakt, že se na sociálních sítích přehnaně neprezentujete svými trofejemi z večírků, neznamená, že na Valentýna nemáte dostatečně kvalitní program! A ten určitě nezahrnuje broušení dávno ojetého zboží, které se v nervovém záchvatu zoufalství odhodlalo k mužnému kroku se na vás obrátit s prosbou si svátečně zasouložit, protože sámo nemá do čeho píchnout. Taktně!

Související články

Další články