Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Tohle je bezesporu ten nejvíce sexy anděl letošních Vánoc. Markéta Poulíčková září v klipu žižkovského barda jyrzzyho!

Tohle je bezesporu ten nejvíce sexy anděl letošních Vánoc. Markéta Poulíčková září v klipu žižkovského barda jyrzzyho!
Zdroj: youtube.com
V muzikálu Janka Ledeckého Iago je živelnou dračicí a kurtizánou, teď se ovšem ukázala v jiném světle. Markéta Poulíčková vystupuje a zpívá v mikulášsko-adventním klipu žižkovského hudebního barda, který si říká jyrzzy, nazvaném Stále můžem snít II.

Jiří Vodrážka alias jyrzzy, začal hudební vody kalit už v sedmdesátých letech minulého století a účinkoval v řadě hudebních počinů.

„Mým domovem je Žižkov, v jednom ze zdejších barů jsem také potkal, díky společným přátelům, Markétu Poulíčkovou a společně jsme se dohodli na spolupráci na uvedené písni a možná i na dalších,“ popisuje netradiční setkání a vznik kooperace se známou českou zpěvačkou.

„Jirka je můj kamarád, když mi volal, jestli bych mu nezazpívala v jeho písničce a v klipu nezahrála anděla, nebylo o čem přemýšlet. Jsem přeci učiněný anděl. Byla to legrace,“ směje se Markéta. A nutno přiznat, že její role anděla vzbuzuje velké nadšení hlavně u pánského diváctva.

„Klip jsme samozřejmě natáčeli v nočním Žižkově za pomoci mnoha přátel, takže když pak byla dotočná, tak se z toho stal dobrý mejdan, na jaké jsme ostatně na Žižkově zvyklí,“ směje se ještě teď jyrzzy. Ostatně celé video si můžete prohlédnout v tomto článku.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy