Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je asi nejpříšernější matka na světě: Podívejte se, jaké hrůzy dělá svému synovi!

To je teda děs! Takhle kojit a ještě se k tomu nalejvat červeným…
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Tak do téhle rodiny byste se tedy nikdy narodit nechtěli. Protože co všechno s vámi dělá tahle nezodpovědná matka, na vás určitě zanechá stopy a doživotní traumata.

Mackenzie Moltov je matka samoživitelka, která zůstala sama na svého jediného syna. Tahle umělkyně, která se živí věcmi jako polykání mečů, černým divadlem a kabaretem, nedávno povila syna a spolu se svými kolegy z branže se rozhodla ukázat mateřství z trochu jiné stránky.

Pozvala kamarády maskéry a fotografy a stvořila boží sérii fotek, kde vystupuje rovnou jako rodič z pekla. Své dítě kojí a k tomu si dává dvojku červeného, nechá ho sedět na zídce s jablkem na hlavě a přes zrcadlo se ho snaží sestřelit kuší nebo dělá čerstvý vývar z miminka.

Celé to vzniklo proto, že Mackenzie v době těhotenství čelila kritice za to, že na pódiu polykala meče, ačkoliv bylo jasně vidět, že už za pár týdnů bude rodit. Veřejnost jí začala nadávat a hodně se tehdy o ní diskutovalo po celé Filadelfii, kde mladá umělkyně žije.

Tak to svým kritikům, kteří ji nazývali tyrankou dítěte, nevrátila slovně, ale tímto způsobem. Vtipně, s nadsázkou. Jedna nula pro ni.

Související články

Další články