Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tohle je asi nejdivnější dítě na světě: Miluje uklízení a má doma sbírku 40 vysavačů

Pro Harryho nejsou vášní autíčka, ale vysavače.
Zdroj: Profimedia.cz

Tenhle příběh se opravdu stal a není výplodem ničí fantazie. Opravdu existuje chlapec, je mu 9 let a pochází z Londýna, který přímo zbožňuje uklízení. Harry Burrows je prototypem dokonalého dítěte: svůj pokojíček má vždy dokonale uklizen, protože rád vysává. Vysavače totiž sbírá a často je tak testuje na podlaze v domě rodičů. Zatímco jeho vrstevníci běhají po venku, cákají po sobě zmrzlinou a tak obecně si užívají bezstarostného mládí, malý Harry běhá po domě s jedním ze svých vysavačů v ruce a luxuje až do zbláznění.

Harry ale samozřejmě pouze nevysává. O takovou sbírku (v současné době jich už má přes 40) je potřeba se řádně starat. Když jsou tedy stroje vypnuté, zabývá se jejich opravováním a jejich údržbou. Ono vyměnit sáčky ve 40 vysavačích není práce na 5 minut, to je jasné.

Mladý sběratel se může pyšnit opravdu velkolepou kolekcí. Pokud byste stáli o návštěvu v jeho pokojíčku, ukázal by vám kousky staré i více než 100 let. Každou libru z kapesného si odkládá bokem a šetří na stále nové vysavače.

Související články

Další články