Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je 9 žen, které mají dokonalé tělo, ale přes obličej byste jim nejraději hodili hadr

Co byste si vybrali vy? Obličej nebo tělo?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Ne nadarmo se říká, že obzvlášť ženy jsou věčně nespokojené. Neustále na sobě hledají chyby a pořád se jim něco nelíbí. Pravdou je, že každá má nějakou chybu, které by se nejraději zbavily, ale na druhou stranu mají zase přednosti, které jim závidí ty ostatní. Pojďme se nyní podívat na 9 žen, které mají dokonalé tělo, ale s obličejem to už tak slavné není.

Žádná žena není dokonalá. Jedné vadí krátké nohy, druhé širší boky a třetí velký zadek. S ženami to není někdy opravdu jednoduché. Ze všeho nejvíce by si přály být dokonalé a nemít na sobě byť jedinou chybičku.

Jenomže takhle to nefunguje. V tomhle případě platí pravidlo, že na jedné straně jim bylo naděleno poměrně hodně a na straně druhé zase ubráno. Určitě máte ve svém okolí hned několik dívek, které mají dokonalý obličej, ale neustále bojují třeba s nadváhou.

Pojďme se podívat na jeden bizarní příklad za všechny. V galerii najdete devět žen, které mají dokonalé postavičky, ale jejich obličej je opravdu hrůza. Kdyby bylo na vás, vybrali byste si perfektní tělo a ošklivý obličej? Nebo snad oplácanou postavu a půvabný ksichtík?

Související články

Další články