Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tohle je 8 nejděsivějších zamilovaných fotek: Z té poslední se vám zvedne žaludek

Krásné svatební foto!
+ Dalších 5 fotografií
Každý zamilovaný pár si přeje mít ty nejkrásnější zamilované fotky. Jenomže ne vždy se to podaří, protože hodně lidí zkrátka absolutně postrádá vkus. Malý kýč bychom snad ještě snesli a přimhouřili nad ním oči, ale tohle je výběr toho nejbizarnějšího, co koluje internetem po celém světě. Podívejte se na osm nejšílenějších fotek děsivých párů.

Všichni to moc dobře známe. Když se zamiluje nějaký náš kamarád nebo blízká kamarádka, tak se s nimi nedá zpočátku několik týdnů mluvit. V horších případech se s takovými lidmi nedá mluvit už nikdy.

Zamilované páry dělají hodně divné věci. Dávají se do vztahu na sociálních sítích, píší o sobě srdcervoucí statusy, ze kterých vám je trapně ještě další měsíc, začínají šišlat nebo jako v tomto případě fotí naprosto bizarní fotografie.

Pokud by takové fotky zůstaly jenom v rodinných albech, tak se to dá ještě nějak překousnout. Ale jestli s tím páry vyrukují na internet a chtějí, aby se o jejich lásce dozvěděli všichni, tak je to opravdu šílené.

Podívejte se na osm fotek v galerii, které jasně dokazují to, že láska by se měla některým lidem vyhýbat obloukem pro jejich vlastní dobro a zachování byť špetičky soudnosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články