Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tohle je 8 celebrit, jejichž extrémní diety je dostaly na hranu ŽIVOTA a SMRTI! Kdo ze slavných trpěl ANOREXIÍ?

Anorexie je hrozná nemoc!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Tlak na známé osobnosti, aby vypadaly dobře, je veliký. Některé známé celebrity kvůli přehnané touze vypadat hubeně zašly až moc daleko. Problémem s anorexií netrpí jen zahraniční celebrity, ale i naše české. Podívejte se, které slavné ženy tento tlak nevydržely, hubnutím zašly moc daleko a balancovaly na hranici života a smrti.

Jakmile se jednou dostanete do povědomí široké veřejnosti, je na vás kladen obrovský tlak ze všech stran. Jako celebrita, která se stává tváří různých velkých firem a má prezentovat známé značky, musíte vypadat dokonale.

Bohužel, právě kvůli honu a touze za dokonalostí si většina známých tváří neuvědomuje velké riziko. Z každé strany je na ně kladen obrovský tlak. Stačí jedna špatná fotka, která je třeba špatně nasvícená a přidá vám pár kilo, a problém je na světě.

Proto řada zahraničních i českých celebrit drží přísné diety. Existuje řada dívek a žen, které nedokázaly ukočírovat své hubnutí a začaly trpět anorexií a extrémní vyhublostí.

Typickou zástupkyní přehnané vyhublosti byla svého času Victoria Beckham. Stále byla na očích fotografům, kteří sledovali každý její krok. K tomu se přidaly nevěry jejího manžela Davida Beckhama a Victoria rázem usoudila, že aby byla pro svého manžela stále atraktivní, musí se uchýlit k dietám. Bývalá členka Spice Girls nedokázala své hubnutí udržet ve snesitelné normě a jednu dobu vypadala jako hubená nafukovací panna s obrovskými silikony. Tímhle vzhledem dobrý dojem určitě neudělala.

Další herečkou, která zprvu nechtěla přiznat, že trpí anorexií, byla Keira Knightley. Dlouho tvrdila, že se jedná o genetiku, díky které je natolik hubená. Později šla do sebe a přiznala sobě a světu, že trpěla anorexií.

Smutný příběh potkal i herečku, jejíž kariéra odstartovala komedií Prci, prci prcičky, Taru Reid. Ze dne na den se z ní stala hvězda velkých rozměrů, byla žádaná a chtěli ji všude. I ona začala toužit po dokonalosti a vinou této posedlosti si nechala udělat řadu naprosto zbytečných plastických operací, které jí ubraly na kráse, a taky trpěla dlouhodobě poruchou příjmu potravy.

Kdysi velká kamarádka Paris Hilton Nicole Richie to měla s váhou taky jako na houpačce. Jednou byla oplácaná mařena z vesnice a podruhé zase vypadala jako ramínko na oblečení. Se stejným problémem se potýkala taky Allegra Versace, bývala přítelkyně Charlieho Sheena Denise Richards, Sharni Vinson nebo česká modelka Eliška Bučková (27).

Související články

Další články