Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tohle je 7 nejdivnějších pilulek na světě: Posílají za vás e-maily doktorům a na záchodě po nich budete třpytit!

Farmaceutické firmy vyrábějí dokonce i pilulky pro zlaté výkaly.

7. Antikoncepce pro muže

S klasickým kondomem si už brzy nevystačíte, přestože antikoncepce neochrání proti pohlavně přenosným chorobám, brzy budou po vás tuhle piluli vyžadovat hlavně ženy, které už mají pravidelného braní hormonů dost. Léky jsou momentálně v testování a mají pomocí oslabování proteinů, které spermiím dávají sílu proniknout do vajíček, zabránit starému pořekadlu, že stačí kapka a už to capká.

6. Léky na snížení hladiny alkoholu

Někdo problémy s pitím? Tak pak je tu pro vás účinná pomoc, lupnete si jeden prášek a hladina alkoholu se vám srazí až o 61 % díky stimulaci činnosti mozku. Vhodné třeba pro takovou Ewu Farnou, kdyby znala Selincro, nemusela by pak po své alkoholové bouračce v autě povolávat k očištění svého jména všechny svaté a Ježíše k tomu.

5. Digitální pilulka, která monitoruje vaše zdraví

Cože? Proteus Digital Health vytvořila malou pilulku, což je ve skutečnosti robot, kterého spolknete a on o vašem zdravotním stavu ráno sám od sebe napíše e-mail pomocí aplikace v mobilním telefonu vašemu doktorovi, jak jste na tom. Ještě si na ni tedy nějaký čas počkáme, ale testování už je v běhu.

4. Pilulka se všemi přístupovými hesly

Společnost Motorola oznámila svůj záměr vyrobit piluli, do které se „nahrají“ všechna vaše přístupová hesla a každý den byste ji měli polykat. Nikdy se vám nestane, že zapomenete PIN nebo heslo do e-banky, protože látky v prášku aktivují žaludeční kyseliny, které vyšlou něco jako elektrosignál do vašeho mozku. Přestože nápad zní úchvatně a byl už dokonce schválen i federálním ústavem pro léčiva, nakonec se kapsle vyrábět nebude.

3. Prášek, po kterém se opijete

Asi není divu, že tahle pilule vznikla v Rusku a výrobce si od ní sliboval zejména pomoc alkoholikům. Obsahovala až 96 % procent alkoholu a mohla být vytvořena z jakékoliv lihoviny. Byli byste opilí, a přesto byste nepili a odvykli si tak nasávání. Nakonec se prášek do výroby nedostal. Není divu. Namísto pomoci alkáčům by se po něm v drogeriích jen zametlo a ještě by s ním obchodovali překupníci stejně jako s drogou.

2. Repelent ve formě kapsle

Mozi-Q se nikam nenatírá a ani nesmrdí jako klasický repelent. Jen si to lupnete a všechen hmyz vám dá pokoj do půl hodiny od spolknutí. O Mozi-Q je velký zájem, protože prášek nemá žádné vedlejší účinky, je daleko silnější než klasická mast a nevlezou na vás dokonce ani brouci, takže ideální, chystáte-li se v létě pod stan na festival nebo někam do lesa. Už žádný pavouk na noze a škvor v uchu! Uáááá!

1. Zlatá pilulka, díky níž budete mít třpytivá hovínka

Kdo by si to proboha kupoval a proč?! Možná tak Paris Hilton nebo Justin Bieber, kteří by se určitě pochlubili svým pozlaceným záchodovým výtvorem na Twitteru. Zlatý výkal pak klidně můžete nechat vysušit a nabídnout nejbližšímu klenotníkovi, který vám z toho udělá třeba šperk. Eh… tak to tedy bude ozdoba doslova na h*vno!

Související články

Další články