1. Skopolamin

Rostlinný alkaloid z blínu černého má poměrně děsivé následky. Jeden gram je schopný zabít 20 lidí, a pokud je požit v menším množství, vyvolává okamžité poruchy paměti a neschopnost úsudku. Tyhle rostliny jsou původem z Jižní Ameriky, kde jsou populární hlavně mezi kolumbijskými kriminálníky a gangy. Tato droga se velmi často zneužívá, protože je bez zápachu či chuti.

2. Benzo Fury

Tato droga se často přirovnává k extázi a mimo jiné způsobuje vysoký krevní tlak. Benzo Fury je považována za experimentální lék a je plně legální. Na balíčku s touto drogou naleznete pouze to, že není určena pro lidskou spotřebu. To asi proto, aby se výrobce vyhnul případným soudním tahanicím.

3. Krokodil

Droga, která je nejvíce rozšířená v Rusku a doslova vás sežere zaživa. Hodně uživatelů heroinu přesedlalo právě na tuto drogu, protože je až o třetinu levnější. Odhaduje se, že v Rusku je na ní závislý více než milion lidí. Složení této drogy je naprosto šílené a je k nevíře, že i přesto se najdou lidé, kteří jsou schopni ji užívat. Krokodil obsahuje směs různých léků, zapalovačů a industriální čistidla.

4. Flakka

U Flakky je alarmující, že se jedná o stimulant, který ještě donedávna byl považován za legální. Často je tato droga přirovnávaná k extázi nebo pervitinu. Její cena je dost nízká, ale závislost vzniká téměř okamžitě. Má opravdu špatný vliv na psychiku, a proto se jí také přezdívalo „zombie droga“. Flakka je schopná vám trvale poškodit duševní zdraví, a dokonce vás prostřednictvím srdeční zástavy i zabít.

5. Whoonga

Tato droga je nejvíce rozšířená v Jižní Africe a je složena z léků proti HIV říznutých s pracími prostředky a jedem na krysy. Jedna dávka této drogy stojí neuvěřitelných 40 korun, a proto je na ní spousta lidí závislých.

6. Jenkem

Jenkem je jedna z nejnechutnějších drog, a to proto, že se vyrábí z lidských výkalů. Droga je halucinogen, který se vdechuje a vytváří se fermentací, tedy kvašením lidských výkalů. Je populární v chudých zemích převážně na jihu Afriky.