Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké náboženství vyznávají vaše oblíbené celebrity? Pokud ne, tak my jsme si pro vás připravili pět dam, které jsme vyhodnotili jako nejvíc sexy židovky. Souhlasíte s námi?

1. Bar Refaeli (28) – izraelská modelka, která je vlastně definicí dokonalosti a její jméno zní Bar, což vlastně napovídá, že s ní bude hodně legrace. ( V barech je totiž vždycky hodně legrace.)

2. Rosie Huntington-Whiteley (26) – k této krásce asi není příliš co dodávat. Je manekýnou, úspěšnou přítelkyní herce Jasona Stathama a vybrali jsme ji i přesto, že si je svých půvabů vědoma až přespříliš.

3. Natalie Portman (32) – snad jednu z nejkrásnějších hereček, kterou filmový průmysl vůbec spatřil, jsme do naší Top 5 nemohli nezahrnout. Tahle dáma je nejen přitažlivá, ale i inteligentní a vtipná, proto zde nesmí chybět.

4. Scarlett Johansson (29) – ačkoliv jsme při vzpomínce na Scarlett a její celulitidu chvíli váhali, zda patří mezi nejvíc sexy židovky, pak jsme si řekli, že nebudeme bazírovat na maličkostech, a pustili jsme ji. Ale s odřenýma ušima.

5. Rachel Weisz (43) – i přesto, že je tato herečka nejstarší z této pětice, má nesporné charisma, které si podmanilo i představitele Jamese Bonda – Daniela Craiga.