Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle je 5 nejvíc sexy židovských hvězd: Souhlasíte s námi?

Je možné, že by měly židovky lepší geny?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké náboženství vyznávají vaše oblíbené celebrity? Pokud ne, tak my jsme si pro vás připravili pět dam, které jsme vyhodnotili jako nejvíc sexy židovky. Souhlasíte s námi?

1. Bar Refaeli (28) – izraelská modelka, která je vlastně definicí dokonalosti a její jméno zní Bar, což vlastně napovídá, že s ní bude hodně legrace. ( V barech je totiž vždycky hodně legrace.)

2. Rosie Huntington-Whiteley (26) – k této krásce asi není příliš co dodávat. Je manekýnou, úspěšnou přítelkyní herce Jasona Stathama a vybrali jsme ji i přesto, že si je svých půvabů vědoma až přespříliš.

3. Natalie Portman (32) – snad jednu z nejkrásnějších hereček, kterou filmový průmysl vůbec spatřil, jsme do naší Top 5 nemohli nezahrnout. Tahle dáma je nejen přitažlivá, ale i inteligentní a vtipná, proto zde nesmí chybět.

4. Scarlett Johansson (29) – ačkoliv jsme při vzpomínce na Scarlett a její celulitidu chvíli váhali, zda patří mezi nejvíc sexy židovky, pak jsme si řekli, že nebudeme bazírovat na maličkostech, a pustili jsme ji. Ale s odřenýma ušima.

5. Rachel Weisz (43) – i přesto, že je tato herečka nejstarší z této pětice, má nesporné charisma, které si podmanilo i představitele Jamese Bonda – Daniela Craiga.

Související články

Další články