Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle je 5 nejbohatších hiphoperů na světě, kteří vydělávají miliardy. Kdo je mezi nimi?

Na prvním místě se za letošek umístil Puff Daddy.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Magazín Forbes sestavil za letošek žebříček hiphoperů, kteří vydělávají nejvíce peněz. Na prvním místě je Sean John Combs (44) známý především jako Puff Daddy.

Nejbohatší rapper, tanečník a herec pocházející z Harlemu má majetek v hodnotě 700 milionů dolarů. Významně k tomu přispělo založení kabelové stanice Revolt TV, příjmy z hudebních projektů, prodeje oblečení vlastní značky Sean John nebo z propagace vodky Ciroc.

Na druhém místě se umístil Andre Young, známý jako Dr. Dre, s majetkem v hodnotě 550 milionů dolarů. V roce 2008 vydal svou vlastní edici sluchátek nazvanou Beats by Dre u své firmy Beats Electronics. Tato sluchátka se stala hitem a módním doplňkem v mnoha hudebních klipech a jejich prodej značně přispěl k navýšení Andreho konta.

Na třetí místo se z loňského druhého posunul Jay-Z Shawn Carter se jměním v hodnotě 520 milionů dolarů, za značnou část příjmu vděčí svému vydavatelství Roc Nation.

Celkový žebříček pěti nejbohatších hiphoperů na světě za rok 2014 podle magazínu Forbes:
1. Puff Daddy – 700 milionů dolarů
2. Dr. Dre – 550 milionů dolarů
3. Jay-Z – 520 milionů dolarů
4. Birdman – 160 milionů dolarů
5. 50 Cent – 100 milionů dolarů

Související články

Další články