Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tohle je 5 CHYB ve filmu Jak utopit doktora Mráčka! Rozhodně vám nesmí uniknout!

+ Další fotografie
omyly
Kdo by si nepamatoval kultovní film Jak utopit doktora Mráčka. Ovšem ani tenhle film, stejně jako mnoho dalších, se neobešel bez chyb. Přečtěte si, kde se ve filmu objevily ty největší chyby, a schválně, jestli si toho večer dokážete pak všimnout.

1. Rekvizity se nechtěně dostaly do filmu

Tahle chyba nemusí uniknout ani méně pozornému divákovi. Když se odehrává scéna, kdy se Jindřich Mráček (Jaromír Hanzlík) s Janou (Libuše Šafránková) náhodně setkají ve dveřích inzerce, se na stěně těsně za nimi objeví velký stín mikrofonu.

2. S tímhle ostřím by asi nikdo nepochodil

Chybička v malém detailu se občas prostě vloudí. Ovšem téhle nepřesnosti si nejspíše všimnou opravdu jen ti filmoví gurmáni. Protože když useknou vodníkovi nohu, hned v dalším záběru je vidět, že kose úplně chybí kovové ostří, je tam pouze násada.

3. Že by podvod?

No jo, tahle scéna ukazuje, že kouzla jednoduše neexistují. Když se totiž Wassermann (Miloš Kopecký) mění v rybu, jde v levé části obrazovky na zdi spatřit, jak z obrazu odchází jeho stín.

4. Není jelito jako jelito

V každé filmu se holt najdou chyby a ani tenhle není výjimkou. Další chyba se totiž objevila, když Matylda (Míla Myslíková) mění Janu (Libuše Šafránková) v jelito, může divák vidět, že tužka na papíře mění svou polohu.

5. Miloš Kopecký měl v tomhle filmu fakt smůlu na chyby

Když Wassermann (Miloš Kopecký) leze do umyvadla, je zřetelně vidět, že pod umyvadlem je umístěno zrcadlo. Tohle se opravdu moc nepovedlo.

Mohlo by vás zajímat

Další články