1. Rekvizity se nechtěně dostaly do filmu

Tahle chyba nemusí uniknout ani méně pozornému divákovi. Když se odehrává scéna, kdy se Jindřich Mráček (Jaromír Hanzlík) s Janou (Libuše Šafránková) náhodně setkají ve dveřích inzerce, se na stěně těsně za nimi objeví velký stín mikrofonu.

2. S tímhle ostřím by asi nikdo nepochodil

Chybička v malém detailu se občas prostě vloudí. Ovšem téhle nepřesnosti si nejspíše všimnou opravdu jen ti filmoví gurmáni. Protože když useknou vodníkovi nohu, hned v dalším záběru je vidět, že kose úplně chybí kovové ostří, je tam pouze násada.

3. Že by podvod?

No jo, tahle scéna ukazuje, že kouzla jednoduše neexistují. Když se totiž Wassermann (Miloš Kopecký) mění v rybu, jde v levé části obrazovky na zdi spatřit, jak z obrazu odchází jeho stín.

4. Není jelito jako jelito

V každé filmu se holt najdou chyby a ani tenhle není výjimkou. Další chyba se totiž objevila, když Matylda (Míla Myslíková) mění Janu (Libuše Šafránková) v jelito, může divák vidět, že tužka na papíře mění svou polohu.

5. Miloš Kopecký měl v tomhle filmu fakt smůlu na chyby

Když Wassermann (Miloš Kopecký) leze do umyvadla, je zřetelně vidět, že pod umyvadlem je umístěno zrcadlo. Tohle se opravdu moc nepovedlo.